Skrydžiai per Dubliną

Pagrindinis Dublino oro uostas yra Aerfort Bhaile Atha Cliath. Šis oro uostas yra didžiausias visoje Airijoje ir aptarnauja tūkstančius keliautojų kiekvieną dieną. Dublino oro uostas bendradarbiauja su daugybe oro linijų ir vykdo skrydžius į dešimtis skirtingų lokacijų ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Iš Lietuvos į Dubliną galite keliauti tiesiogiai, tačiau dažnai, jei į kitas Europos vietas skrisite su persėdimu, tarpinio skrydžio teks laukti Dublino oro uoste.

Skrydžiai per Dubliną yra labai dažni. Dublino oro uostas aptarnauja tūkstančius keleivių ir bendradarbiauja su daugybe skirtingų oro linijų. Labai dažnai, jei nusipirkote skrydį su persėdimu, jums teks leisti laiką Dublino oro uoste.

Laukdami skrydžio tikrai nenuobodžiausite! Dublino oro uoste daugybė kavinių ir parduotuvių, oro uostas įrengtas patogiai, taigi galėsite pailsėti. Oro uostą saugo specialiai apmokyta oro uosto policija, taigi tikrai jausitės saugiai dėl savęs ir savo daiktų.

Skrydžiai su persėdimu labai dažni, net jei ir keliaujate Europoje. Labai dažnai, patys pigiausi skrydžių variantai yra su persėdimais. Vienas didžiulis pliusas skrydžiams per Dubliną – Dublino oro uostas yra labai arti miesto centro, taigi laukdami savo skrydžio galėsite nuvykti į Dublino miestą! Susisiekimas su Dublinu nuo oro uosto yra labai geras – nuolat kursuoja autobusai. Jei norite į Dubliną nuvykti greitai, galite važiuoti su taksi.

Labai daug skrydžių į Šiaurės Ameriką yra vykdomi per Dubliną. Jei skrisite į kitus žemynus, labai didelė tikimybė, kad savo tarpinio skrydžio lauksite Dubline. Dublino oro uostas nėra vienintelis Airijoje, kuris vykdo skrydžius už Atlanto, tačiau daugiausia skrydžių kursuoja būtent iš Airijos sostinės oro uosto. Skrydžiai per Dubliną yra labai dažni, kadangi jų kainos dažnai būna pačios žemiausios.

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino