Paskutinė minutė į Dubliną

Dublinas – liberalus, spalvingas, modernus miestas, kuriame gatvės pilnos išskirtinės airių kultūros ir besišypsančių žmonių. Airijos sostinė yra absoliutus turistų rojus! Ką veikti Dubline tikrai ras kiekvienas, kadangi lankytinų objektų ir įvairiausių pramogų čia tikrai netrūksta. Atostogos Dubline yra idealus sprendimas tiems, kurie trokšta nebrangios, tačiau turiningos ir įdomios kelionės. Ne paslaptis ir tai, kad Dubline gyvena daugybė emigrantų iš Lietuvos. Jei norite labai pigių spontaniškų atostogų – paskutinės minutės skrydžiai į Dubliną yra skirti kaip tik jums!

Paskutinė minutė į Dubliną

Skrydžiai į Dubliną yra vykdomi net kelis kartus per savaitę, kadangi keliaujančių į šį miestą tikrai netrūksta. Paskutinės minutės bilietai, dažniausiai būna pats brangiausias lėktuvų bilietų variantas. Tačiau, oro linijų bendrovės dažnai teikia nuolaidas ir paskutinės minutės skrydžiai į Dubliną kainuoja tiesiog juokingai mažai! Sekite oro linijų bendrovių internetines svetaines ir tikrai rasite pigius paskutinės minutės bilietus į Dubliną. Kas gali būti geriau, nei spontaniška kelionė į vieną gražiausių Europos miestų?

Jei įsigysite pigius paskutinės minutės bilietus į Dubliną, būtinai atidžiai planuokite savo spontanišką kelionę. Perskaitykite visas kelionės detales, pasidomėkite sąlygomis dėl bagažo. Taip pat, būtinai rezervuokite vietą nakvynei – viešbučiai Dubline nėra brangūs, tačiau mokėsite daugiau, jei viešbutyje nakvosite be rezervacijos.

Žinoma, tokios atostogos tinka tik tiems, kurie turi daug laiko arba gali laisvai koreguoti savo dienotvarkę. Jei jums toks kelionių variantas netinka – lėktuvų bilietus pirkite iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Dubliną būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai iki kelionės. Tuomet rinksitės iš daugybės skrydžių variantų ir galėsite iš anksto planuoti savo atostogas Dubline. 

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino