Dublino oro uostai

Dublinas yra labai liberalus ir modernus miestas. Pragyvenimo lygis mieste yra itin geras, kadangi ekonomika visoje Airijoje yra labai stipri. Turistai itin mėgsta keliones į Dubliną – šis miestas suteikia idealias sąlygas iš arti pažinti Airių kultūrą. Taip pat, ne paslaptis tai, kad Dubline gyvena daugybė imigrantų iš visos Europos. Skrydžiai į Dubliną – beprotiškai populiarūs. Taigi, turizmo industrija Dubline yra labai gerai išvystyta. Skrisdami į Dubliną, atvyksite į modernius ir patogius miestui priklausančius oro uostus. Galite būti tikri – oro uostai sukurti keliautojų patogumui, taigi jums nekils jokių sunkumų ir nesusipratimų.

Dublino oro uostai

Pagrindinis Dublino oro uostas yra Aerfort Bhaile Atha Cliath. Tai yra ne tik didžiausias Dublino, bet ir visos Airijos oro uostas, kiekvieną dieną aptarnaujantis tūkstančius keliautojų iš viso pasaulio. Šis oro uostas įrengtas itin patogiai – oro uoste apstu kavinių, parduotuvių ir poilsio vietų. Laukdami skrydžio galėsite apsipirkti ir pavalgyti, o jei norėsite – pamiegoti. Oro uosto saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi galėsite nesirūpinti nei dėl savo, nei dėl savo bagažo gerovės.

Dublino oro uostas nuo miesto centro įsikūręs labai netoli – vos 10km atstumu. Miesto centrą pasieksite tikrai lengvai ir greitai, kadangi nuo oro uosto į centrą nuolat, bent kartą į valandą, važinėja autobusai ir kitas viešasis transportas. Norėdami į miestą nuvykti dar greičiau, galėsite važiuoti taksi arba išsinuomoti mašiną.

Dublino oro uosto muitinė dirba greitai, todėl atvykus į oro uostą, jums neteks ilgai laukti eilėse. Oro uoste dirba labai gerai apmokytas personalas, todėl oro uoste praktiškai niekada nebūna eilių – darbas oro uoste vyksta greitai ir tiksliai lyg laikrodis.

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino