Savaitgalis Dubline

Dublinas yra tikras turistų rojus, to paneigti negali niekas. Airijos sostinė turistus vilioja dėl daugybės priežasčių. Turistai, norintys susipažinti su Airijos kultūra ir tradicijomis, į Dubliną keliauja dėl daugybės miesto lankytinų vietų, įvairių muziejų ir galerijų, istorinių monumentų ir įstabios architektūros. O turistai ištroškę pramogų – Dubliną renkasi dėl audringų vakarėlių. Dublino barai ir naktiniai klubai savo audringais vakarėliais garsėja visame pasaulyje. Atostogos Dubline patiks visiems – nesvarbu koks jūsų amžius ir atostogų troškimai. Na, o tiems, kurie neturi daug laiko atostogoms – geros naujienos. Savaitgalio kelionė į Dubliną – pigus ir smagus būdas, turiningai praleisti laisvas nuo darbo dienas!

Norėdami užtikrinti, kad jūsų savaitgalis Dubline būtų pigus – iš anksto pasirūpinkite lėktuvų bilietais. Pigiausi lėktuvų bilietai į Dubliną būna tuomet, kai juos perkate iš anksto. Geriausia lėktuvų bilietus pirkti bent penki ar net šeši mėnesiai iki skrydžio datos. Taip pat, pasidomėkite pigiais paskutinės minutės pasiūlymais skrydžiams į Dubliną. Oro linijų bendrovės, paskutinės minutės bilietams į Dubliną, dažnai taiko milžiniškas nuolaidas – savaitgaliui į Dubliną nuskrisite vos už dvidešimt eurų! Žinoma, jei jums nusišypsos laimė!

Savaitgalis Dublino mieste tikrai nepaliks abejingų. Daugybė Dublino lankytinų objektų neleis jums nuobodžiauti. Pradėkite savaitgalį turais po Dublino muziejus – Nacionalinis archeologijos ir istorijos muziejus paliks įspūdį net ir visko mačiusiems turistams. Nacionalinė galerija itin patiks meno mylėtojams – galerija garsėja nuostabiomis meno parodomis. Būtinai apsilankykite Dublino pilyje – istorinis pastatas tikrai ne veltui pritraukia tūkstančius turistų kasdien.

Na, o vakarais keliaukite į vieną iš šimtų Dublino barų arba naktinių klubų. Vakarėliai Dubline garsūs visame pasaulyje! Į Dubliną dažnai atvažiuoja daugybė pasaulinio garso muzikantų. Mieste niekada netyla muzika ir juokas! Unikalią Airijos alaus kultūrą geriausiai pažinsite viename iš daugelio istorinių Dublino barų. Gal ir nežinojote, bet Dubline yra įsikūrę barai, kurie yra patys seniausi visame pasaulyje!

Savaitgalio kelionė į Dubliną – tiesiog idealus sprendimas tiems, kurie neturi daug laiko atostogoms, tačiau nori turiningai praleisti savo laisvą laiką.

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino