Gyvenimas Dubline

Dublinas – liberalus ir modernus miestas, pilnas kultūrų įvairovės ir spalvingų tradicijų. Airijos sostinė yra tikras turistų rojus! Norėdami iš arti pažinti Airijos kultūrą, tiesiog privalote nukeliauti į Dubliną. Daugybę lankytinų miesto objektų, nepaliks nei vieno abejingo Dublino svečio. Daugybė pramogų, linksmybių ir vakarėlių – tikrai patiks jauniems keliautojams! Taip pat, visai ne paslaptis, kad į Dubliną emigravę daugybė gyventojų iš Lietuvos. Tai nutiko visai ne be priežasties – gyvenimas Dubline vilioja dėl didelės darbo rinkos ir labai gerų atlyginimų. Aukštas pragyvenimo lygis Dubline vilioja ne tik lietuvius, tačiau išeivius iš visos Europos.

Gyvenimas Dubline

Gyvenimas Dubline visiems bus kitoks. Žmonės, trokštantys ramaus, kultūringo laisvalaikio – tikrai bus patenkinti Dublino miestu. Tie, kurie trokšta audringų linksmybių ir nesibaigiančių vakarėlių taip pat bus laimingi! Dublinas – labai eklektiškas. Ką veikti čia ras visi. Dublinas – labai liberalus miestas. Dubliniečių gyvenimas tuo ir nuostabus! Vietiniai gyventojai vieni kitus priima atviroms širdimis ir nesirūpina dėl vienas kito skirtumų. Dublinas yra tikras kultūrų puodas, kadangi daugybė miesto gyventojų yra imigrantai iš skirtingų Europos šalių.

Darbas Dubline privilioja tūkstančius išeivių iš visos Europos. Pragyvenimo lygis Dubline yra labai aukštas – darbo rinka mieste plati, o algos labai didelės. Darbo Dubline ras visi ir tikrai nesunkiai. Žmonės, ieškantys nekvalifikuoto darbo, tikrai nenusivils. Dubline daugybė darbo pasiūlymų norintiems dirbti kavinėse, baruose, parduotuvėse, fabrikuose, viešbučiuose ir kitokiose vietose, kuriose nuolat reikalingas aptarnaujantis personalas. Savo srities specialistai ir ekspertai, taip pat greitai ras darbą. Dubline labai gerai išvystyta ekonomika, mieste nuolat reikalingi įvairių sričių ekspertai.

Kainos Dubline yra aukštos, tačiau dirbantys ir gyvenantys mieste žmonės – to nejaučia. Atlygio už darbą ir kainų Dubline santykis yra toks, kad dirbdami net ir nekvalifikuotą darbą, žmonės mieste gyvena patogiai ir be didesnių sunkumų.

Gyvenimas Dubline labai traukia studentus – vieni geriausių pasaulio universitetų yra įsikūrę Airijos sostinėje. Geros sąlygos įgyti aukštąjį išsilavinimą, nuolat traukia tūkstančius jaunų žmonių ir visų Europos šalių.

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino