Atostogos Dubline

Daugumai lietuvių, Dublinas iš karto asocijuojasi su miestu, į kurį geresnio gyvenimo ieškoti išvykę tūkstančiai Lietuvos gyventojų. Tačiau šis miestas ypatingas ne vien dėl gerų darbo sąlygų ir aukšto pragyvenimo lygio. Šis miestas – Airijos kultūros lopšys. Modernus ir liberalus miestas, savyje jungia tvirtą ekonomiką, įspūdingą šalies kultūrą, puikiai išvystytą turizmą ir gausybę pramogų. Atostogos Dubline suteiks jums galimybę iš arti pažinti įdomią Airijos istoriją, šimtametes tradicijas ir unikalią kultūrą, pasilinksminti audringuose vakarėliuose ir leistis į turus po Dubliną supančią gamtą. Sunku rasti tokį eklektišką miestą, kaip Dublinas. Kelionės į Dubliną tokios populiarios ne be priežasties – atostogos šiame mieste nepaliks abejingų, o ką veikti Dubline ras bet kokio amžiaus turistai.

Planuodami atostogas Dubline, iš anksto pradėkite ieškoti nebrangių lėktuvų bilietų. Ne paslaptis, kad pigiausi lėktuvų bilietai į Dubliną būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai iki skrydžio datos. Pirkdami lėktuvų bilietus iš anksto, ne tik garantuosite sau mažas bilietų kainas, bet ir rinksitės iš daugybės skirtingų skrydžių variantų.

Norintiems spontaniškų atostogų, verta pasidomėti paskutinės minutės pasiūlymais skrydžiams į Dubliną. Dažniausiai, paskutinės minutės bilietai yra patys brangiausi. Tačiau, oro linijų bendrovės dažnai taiko įvairias nuolaidas ir akcijas. Tokiais atvejais, lėktuvų bilietai į Dubliną kainuoja tiesiog juokingai mažai! Tačiau paskutinės minutės kelionės į Dubliną tinka tik tiems, kurie savo dienotvarkę gali greitai keisti ir į kelionę leistis vos per kelias dienas.

Iš anksto pasirūpinkite ir nakvynės vieta. Viešbučiai Dubline labai įvairūs, taigi nesunkiai rasite nakvynės vietą, atitinkančią jūsų standartus. Daugybė ekonominės klasės pigių viešbučių Dubline, suteiks jums galimybę pailsėti pigiai, tačiau patogiai ir maloniai.

Būtinai pasidomėkite, kokias lankytinas vietas norėtumėte aplankyti. Sužinokite, kokios jus dominančių muziejų kainos ir darbo laikas. Ką pamatyti Dubline tikrai yra, taigi atostogų planą kurkite iš anksto. Taip pat, pasirūpinkite patogia avalyne ir rūbais – atostogų metu, gali tekti daug vaikščioti, taigi iš anksto apsirūpinkite savo patogumu ir sveikata!  

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino