Kaunas - Dublinas

Kelionės į Dubliną yra labai populiarus pasirinkimas. Milijonai turistų kasmet aplanko Airijos sostinę ir tikrai ne veltui! Dublinas yra tikras turistų rojus, kadangi šiame mieste veiklos ras kiekvienas. Dublinas – liberalus ir spalvingas miestas, kuriame turėsite progą iš arti susipažinti su unikalia Airijos kultūra ir tradicijomis. Ne paslaptis ir tai, kad Dubline gyvena daugybė išeivių iš Lietuvos. Geros darbo sąlygos ir aukštas pragyvenimo lygis, suviliojo ne vieną tūkstantį lietuvių. Skrydžiai į Dubliną vykdomi net iš keleto Lietuvos oro uostų, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio ir kainos variantą!

Kaunas – Dublinas

Jei norite keliauti iš Kauno – puiku! Skrydžiai Kaunas – Dublinas kursuoja net kelis kartus per savaitę, dažniausiai bent kartą per dieną. Skrydžiai į Dubliną iš Kauno dažni visus metus, tačiau daugiausiai skrydžių šiuo maršrutu vykdoma vasarą ir per didžiąsias metų šventes. Žinoma, tuo metu bilietų kainos būna stipriai pakilusios. Skrydis Kaunas – Dublinas nėra ilgis, kadangi Kaunas – Dublinas atstumas yra visai ne didelis. Oro linijų bendrovės pasirūpina, kad skrydis iš Kauno į Dubliną būtų patogus ir malonus. Puikiausias kelionės pasirinkimas yra tiesioginis skrydis Kaunas – Dublinas. Tokia kelionė bus trumpiausia ir patogiausia.

Kaunas – Dublinas lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai Kaunas – Dublinas yra pigūs, o jų pasirinkimas tiesiog milžiniškas. Jei norite sutaupyti, savo kelionę pradėkite planuoti kuo ankščiau. Pigiausi lėktuvų bilietai Kaunas – Dublinas būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš skrydžio datą. Kaunas – Dublinas lėktuvų bilietai tuomet būna patys pigiausi, o skrydžių variantų pasirinkimas – didžiausias. Paskutinės minutės bilietai Kaunas – Dublinas dažniausiai būna brangūs, tačiau kartais pasitaiko didelių nuolaidų ir akcijų. Tokiais atvejais, lėktuvų bilietai Kaunas – Dublinas kainuoja tiesiog juokingai mažai.  

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino