Dublinas Vilnius

Dublinas – liberalus ir spalvingas miestas, į kurį kasmet traukia milijonai turistų iš viso pasaulio. Unikali airi kultūra, modernus miestas, greitas gyvenimo ritmas, daugybė lankytinų vietų ir puikiai išvystyta turizmo industrija, daro Dubliną absoliučiu turistiniu rojumi. NE paslaptis ir tai, kad Dubline gyvena daugybė lietuvių – puikus pragyvenimo lygis ir plati darbo rinka, suviliojo ne vieną Lietuvos gyventoją, kraustytis į Dubliną. Skrydžiai iš Dublino į Lietuvą vykdomi labai dažnai, kadangi tokių skrydžių paklausa – didžiulė. Dažniausias skrydžių iš Airijos sostinės į Lietuvą pasirinkimas maršrutas Dublinas – Vilnius.

Dublinas – Vilnius

Dėl itin didelės paklausos, skrydžiai Dublinas – Vilnius yra vykdomi net kelis kartus per savaitę. Dažniausiai, skrydžiai šiuo maršrutu yra vykdomi kartą per dieną, taigi sau tinkamą kelionės variantą rasite tikrai nesunkiai. Skrydis Dublinas – Vilnius yra trumpas ir malonus, kadangi atstumas tarp šių miestų tikrai nėra didelis. Oro linijų bendrovės pasirūpina tuo, kad skrydis keleiviams būtų patogus. Geriausias pasirinkimas skrendantiems iš Dublino į Vilnių – tiesioginiai skrydžiai. Tiesioginiai Dublinas – Vilnius skrydžiai yra trumpi, nereikės gaišti brangaus savo laiko tarpiniuose oro uostuose.

Lėktuvų bilietai Dublinas – Vilnius

Norėdami sutaupyti – savo kelionę pradėkite planuoti kuo ankščiau. Pigiausi lėktuvų bilietai Dublinas – Vilnius būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai iki skrydžio datos. Pirkdami bilietus likus pusmečiui iki kelionės, ne tik rinksitės iš daugybės įvairių skrydžių variantų, bet ir mokėsite mažiau. Pigūs lėktuvų bilietai Dublinas – Vilnius pasitaiko labai dažnai, tačiau didžiausias jų kiekis būna tuomet, kai bilietus perkate iš anksto. Jei planuojate atostogas Dubline, patariame iš karto pirkti Vilnius – Dublinas – Vilnius lėktuvų bilietus. Taip mokėsite mažiau ir jums nebereikės rūpintis dėl skrydžio namo.

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino