Lėktuvų bilietai į Dubliną

Kelionė į Dubliną? Keliaujant į šią vikingų šalį, būtina susidaryti bent nedidelį kelionės planą. Kelionė į šią šalį – tai kur kas daugiau negu atostogos. Vos žengę pirmą žingsnį šioje šalyje, pasijusite tarsi sapne. Kerintis kraštovaizdis visiškai skiriasi nuo mums įprasto horizonto. Kiekvienas šalies kampelis savaip unikalus ir žavi Airijos jūros vaizdas.

Airijos sostinė Dublinas – tai įdomus ir energingas miestas. Jo turtinga kultūra, tad jame galima pamatyti daug įspūdingų lankytinų objektų. Geriausia ir populiariausia transporto priemonė šiame mieste – dviaukštis turistinis autobusas. Jis sustoja visose lankytinose vietose, o bilietas galioja visą dieną.

Apsisprendusiems keliauti į Dubliną verta bilietus įsigyti iš anksto. Skrydžiai iš Kauno, iš Vilniaus ir iš Palangos į Egiptą parduodami visus metus ir tikrai labai dažnai. Bet rekomenduojama pirkti tada, kai lieka bent penki mėnesiai iki skrydžio. Tik taip sutaupysite lėšų, kurias galėsite skirti pramogoms įspūdingoje sostinėje ar kituose didinguose šalies miestuose.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina pirkti bilietus šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino