Seniausias Airijos baras Dubline

Airijos sostinė Dublinas kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Mieste atsiskleidžia įspūdingoji Airijos kultūra ir šimtametės tradicijos. Airijos istorija – turtinga ir spalvinga. Šios šalies kultūra yra viena unikaliausių ir įdomiausių visame pasaulyje, taigi ne keista tai, kad Dublinas yra spalvingas ir išskirtinis miestas. Norėdami pažinti Airijos kultūrą iš arti, būtinai turite nuvykti į Dubliną. Alaus mylėtojai jau dabar turėtų pradėti planuoti savo atostogas Dubline! Egzistuoja posakis, kad neįmanoma kirsti Dublino, nepraeinant pro nei vieną alaus barą. Na, o istorijos ir alaus kultūros entuziastai Dubline jausis kaip žuvis vandenyje – alaus barai Dubline išskirtiniai ir autentiški. Nuvykę į Dubliną, turėsite galimybe apsilankyti seniausiame Airijos alaus bare!

Seniausias Airijos baras „Brazen Head“

Dubline įsikūręs seniausias Airijos alaus baras „The Brazen Head“ įsikūrė dar 1198 metais. Nėra aišku, kiek yra išlikę originalios pastato architektūros, tačiau baro atmosfera išlikusi autentiška, unikali ir labai airiška. Visi, norintys pasimėgauti tikrąja Airijos barų atmosfera, susipažinti su airiška alaus kultūra ir pasimėgauti skaniausiu alumi pasaulyje, tiesiog privalo aplankyti šį autentišką Dublino barą.

Baras „The Brazen Head“ iki šių dienų išsaugojo savo žavesį ir autentišką atmosferą. Šis baras įsikūręs labai patogioje miesto vietoje – vos kelios minutės kelio nuo Dublino katedros ir žymiosios Guinness alaus daryklos.

Daugybė žymių žmonių nuolat lankosi seniausiame Airijos bare. Ši vieta vilioja žmones ne tik turtinga praeitim, bet jaukia atmosfera, gyva muzika ir draugiškais baro lankytojais. „Brazen Head“ baras yra labai populiarus ne tik tarp turistų, bet ir tarp vietinių dubliniečių.

Keliaudami į Dubliną, tiesiog privalote apsilankyti seniausiame Airijos alaus bare! Kada dar pasitaikys tokia unikali galimybė?

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino