Orai Dubline

Dublinas yra tikras turistų rojus. Modernus miestas keliautojus vilioja dėl daugybės priežasčių. Žinoma, dauguma jų, neatsiejamos nuo išskirtinės airių kultūros ir šimtamečių tradicijų. Kelionės į Dubliną turistus žavi daugybe lankytinų objektų, muziejais, kavinėmis, puikiais viešbučiais, įvairiomis pramogomis, audringais vakarėliais ir išskirtinai gerai išvystytu turizmu. Keliaudami į Dubliną, būtinai turite pasirūpinti keletu kelionės detalių, kurios užtikrins jums nepamirštamas atostogas. Prieš išvykdami į Dubliną, būtinai pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks atostogų metu. Dublino orų prognozė, padės jums apsispręsti, kokį garderobą vežtis į kelionę.

Orai Dubline

Kaip ir didžioji dalis Airijos, Dublinas priklauso jūrinio klimato zonai. Tai reiškia, kad mieste niekada nebūna nei labai šalta, nei labai karšta – Dublino temperatūra visad išlieka vidutinė.

Pats geriausias laikas keliauti į Dubliną yra vasarą. Vasaros Dubline nėra karštos, tačiau šalti orai tikrai nekankins. Vidutinė temperatūra vasarą laikosi apie dvidešimt laipsnių. Karščiausias metų mėnuo, Dubline yra liepa. Šį mėnesį temperatūra pakyla iki dvidešimt penkių laipsnių.

Žiemos Dubline – švelnios. Jų nepalyginsi su žiemos speigu Lietuvoje. Temperatūra žiemą Dubline nekrenta žemiau pliusinės temperatūros – dažniausiai išliek +4 laipsniai. Sniegas Dubline yra labai retas reiškinys, greičiausiai jums niekada neteks su juo susidurti. Tačiau lietus Dubline iš tiesų yra labai dažnas. Taigi, keliaudami į Airijos sostinę, būtinai pasirūpinkite skėčiais ir lietpalčiais.

Keliaudami į Dubliną iš anksto pasidomėkite orų prognoze. Orai Dubline labai patiks tiems turistams, kurie nemėgsta drastiškų temperatūrų pokyčių. Keliaudami į Dubliną vasarą tikrai nerasite tropinių karščių. Tačiau tai tik į naudą – mieste tikrai yra ką pamatyti, o ekskursijoms po Dubliną didelės temperatūros tiesiog kliudytų.

Kelionės į Dubliną – idealios atostogos tiems, kurie nori iš arti susipažinti su įstabia airių kultūra!

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino