Lankytinos vietos Dubline

Jei trokštate nepamirštamų ir turiningų atostogų Europoje – būtinai keliaukite į Dubliną. Airijos sostinė yra tikras turistų rojus – liberalus miestas apjungia modernumą, unikalią airių kultūrą, šimtametes tradicijas ir pramogas. Jei norite iš arti pažinti Airijos kultūrą ir istoriją – keliaukite į Dubliną. Joks kitas Airijos miestas, nepadės jums pažinti airių taip, kaip padės Dublinas. Lankytinos vietos Dubline pritraukia tūkstančius turistų kasdien. Unikali miesto architektūra, istoriniai monumentai, muziejai, galerijos ir įvairios pramogos vilioja keliautojus iš viso pasaulio. Nuobodžiauti Airijos sostinėje tikrai nereikės – lankyti objektai Dubline patiks įvairiausio plauko keliautojams!

Taigi, ką verta pamatyti Dubline? Architektūros entuziastai tikrai nenusivils kelione į nuostabųjį Airijos miestą. Pirma jūsų stotelė turėtų būti Kristaus bažnyčios katedra. Tai įspūdingas romaninio ir gotikinio stiliaus statinys, išsiskiriantis autentiška istorine architektūra ir bažnyčios dekoru. Kita bažnyčia, kuri tikrai verta jūsų dėmesio – Šv. Patriko katedra. Nepamirškite fotoaparatų, nes tikrai norėsite įamžinti šios bažnyčios grožį.

Muziejai Dubline – tikrai verti jūsų dėmesio. Turai po Dublino muziejų, užtruks tikrai ne vieną dieną – mieste jų tiek daug. Tačiau būtinai skirkite savo laiko ir aplankykite įdomiausius Dublino muziejus. Tiesiog turite nuvykti į Nacionalinį archeologijos ir istorijos muziejų. Įspūdingos ekspozicijos labai patiks natūralios istorijos mėgėjams. Dublino pilis – nuostabus istorinis palikimas, kurį privalo aplankyti kiekvienas Dublino svečias! Būtinai apsilankykite Guinness Storehousealaus muziejų. Tai šiek tiek netradicinis muziejus, leidžiantis turistams daugiau sužinoti apie garsųjį Airišką alaus gėrimą.

Lankytini objektai Dubline suteiks jums išskirtinę galimybę iš arti susipažinti su unikalia Airijos kultūra ir istorija. Keliaudami į Dubliną – planuokite savo laiką iš anksto. Taip būsite tikri, kad spėsite pamatyti visas vietas, apie kurias svajojote!

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino