Laikas Dubline

Keliaujantys į kitą šalį, visada turi pasirūpinti įvairiausiomis mažomis, bet labai svarbiomis smulkmenomis. Išsiaiškinti, kokia valiuta naudojama šalyje, kokie vietiniai papročiai, taisyklės bei draudimai, koks įvairių vietų darbo laikas. Taip pat labai svarbu žinoti, koks yra vietos laikas šalyje, į kurią atostogauti keliaujate. Gali pasirodyti, kad tai yra savaime suprantama arba kad tokios smulkmenos nesvarbios. Nors ir dauguma laikrodžių telefonuose bei kompiuteriuose, nukeliavus į kitą laiko zoną, pasikeičia automatiškai – atsargumo vardan viską reikia patikrinti kelis kartus!

Laikas Airijoje

Dublinas nėra toje pačioje laiko juostoje, kaip Lietuva. Dublino laiko juosta yra Currently Greenwich Mean time (GMT), o laikas žymimas pagal UTC +0:00. Tai reiškia, kad Vilnius – Dublinas laiko skirtumas yra dvi valandos. Laiko skirtumas nėra didelis, tačiau keliaudami į Dubliną, būtinai turite laikrodžius atsukti dviem valandom atgal.

Laiko skirtumas gali pasirodyti, kaip savaime suprantama ir nereikšminga kelionės detalė. Tačiau, skrisdami į Dubliną būtinai turite pasirūpinti laikrodžių tikslumu. Atostogų metu labai svarbu planuoti laiką, kadangi, kad ir kaip bebūtų liūdna, atostogų laikas netrunka amžinai. Na, o kelionės metu, labai daug kas priklauso nuo tikslaus laiko planavimo – skrydžio laikas, įsiregistravimas į viešbutį, lankomų vietų darbo laikas, viešojo transporto tvarkaraščiai ir daug kitų kelionės detalių.

Dubline yra daugybė lankytinų vietų, kurias tiesiog būtina pamatyti. Norėdami spėti aplankyti viską, apie ką svajojote – būtinai kruopščiai planuokite savo kelionės laiką. Mieste yra šimtai muziejų, istorinių monumentų ir galerijų, kurių darbo laikas yra skirtingas. Taigi, būtinai iš anksto atsukite savo laikrodžius ir pasidomėkite, koks yra jūsų norimų aplankyti vietų darbo laikas.

Kelionės į Dubliną – tikras svajonių išsipildymas. Airijos sostinė yra tiesiog ideali vieta atostogoms!

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino