Kainos Dubline

Dublinas yra tikras turistų rojus! Liberalus ir spalvinas miestas, kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Nedvejokite – kelionės į Dubliną yra idealus sprendimas nepamirštamoms atostogoms. Planuodami kelionę būtinai pasidomėkite šalies, į kurią keliaujate, kainomis. Airijoje ekonomika – aukštesnė ir geriau išsivysčiusi, nei Lietuvos. Ne nuostabu, jog ir kainos Dubline, gali būti gerokai didesnės. Taigi jei jūsų laukia atostogos Dubline, būtinai iš anksto planuokite savo finansus! Jei nenorite, kad grįžus namo po kelionės, tektų graužtis dėl išleistų pinigų – atidžiai planuokite savo biudžetą ir išleistus pinigus

Kainos Dubline

Nors Dublinas tikrai nėra pigiausias miestas Europoje, pigios kelionės į Dubliną – labai realios. Jei protingai planuosite savo kelionę, tikrai nesunkiai sutaupysite. Keliaudami į Dubliną, iš anksto suplanuokite savo išlaidas ir pasidomėkite vietos kainomis. Maisto kainos Dubline yra gana aukštos – už pietus kavinėje gali tekti sumokėti penkiolika eurų ir daugiau. Vakarienė restorane dvejiems asmenims, kainuoja šešiasdešimt eurų ir daugiau. Už keletą eurų pavalgysite nebent užkandinėse, tačiau tokios žemos maisto kainos Dubline – retos. Alkoholis ir cigaretės Dubline taip pat brangios, taigi norėdami sutaupyti – drąsiai braukite šias dvi detales, iš išlaidų sąrašo. Žinoma, jei pirksite produktus parduotuvėse, o ne kavinėse – tikrai sutaupysite.

Nekilnojamo turto kainos Dubline yra gerokai aukštesnės, nei Lietuvoje. Mažo buto nuoma prasideda nuo 700 eurų. Butų kainos Dubline tikrai aukštos, tačiau dubliniečiams nuoma neatrodo didelė – vietiniai gyventojai uždirba gerokai daugiau, nei žmonės Lietuvoje.

Jei jus domina pigios kelionės į Dubliną – iš anksto planuokite savo biudžetą ir apgalvokite išlaidas. Kainos Dubline tikrai yra aukštesnės nei Lietuvoje. Tačiau, sutaupyti Dubline įmanoma. Pigios kelionės į Dubliną prasideda su labai pigias lėktuvų bilietais!

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino