Faktai apie Dubliną

Dublinas nenuginčijamai yra viena įspūdingiausių Europos sostinių. Šis miestas ypatingai pamėgtas turistų – nėra geresnės vietos Airijoje, kurioje būtų įmanoma iš arčiau pažini unikalią airių kultūrą. Dubline susibūrę daugybė lankytinų objektų, istorinių monumentų, muziejų, galerijų ir pasilinksminimo vietų. Dubliniečiai be galo myli savo miestą, dėl sostinės liberalumo ir kultūrų įvairovės. Dublinas yra vienas seniausių Airijos miestų, taigi visai ne keista tai, kad apie Airijos sostinę išgirsite daugybę įvairių faktų ir įdomybių. Dublinas – labai unikalus miestas, kurio labai spalvinga istorija ir įdomus vietinių gyvenimo būdas, sukuria autentišką, išskirtinę miesto atmosferą.

Įdomūs faktai apie Dubliną

Guinness alaus gėrimas yra tikras Airijos pasididžiavimas. Turbūt nežinojote, kad dešimt milijonų pintų Guinness alaus, Dubline yra pagaminama kiekvieną dieną! Pagrindinė šio gėrimo darykla yra įsikūrusi Dubline ir milžiniškais kiekiais gamina ir eksportuoja Guinness alų.

Labai populiarus pasakymas apie Dubliną teigia, kad neįmanoma kirsti viso Dublino miesto, nei karto nepraeinant pro alaus barą. Šis pasakymas tapo kultine mįsle, kurią išspręsti stengėsi tūkstančiai turistų ir dubliniečių. Mįslė galiausiai buvo išspręsta ir internete galima rasti maršrutą, kuriuo einant nepraeisite pro nei vieną Dublino alaus barą.

Šventas Valentinas yra palaidotas Dubline! Ne daug kas žino, kad istorinė figūra Šv. Valentinas yra palaidotas istorinėje Dublino bažnyčioje. Daugybė turistų keliauja aplankyti Šv. Valentino kapą ir norėdami, kad išsipildytų jų svajonės apie meilę, Šv. Valentinui palieka laiškus apie meilę.

Dubline yra įsikūręs pats seniausias baras Airijoje, o gal net ir visame pasaulyje. Baro pavadinimas yra „Brazen Head“ ir šis alaus pub‘as buvo įkurtas dar ankstyvame dvyliktame amžiuje! Nepraleiskite progos ir aplankykite šį istorinį alaus barą!

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino