Dublino zoologijos sodas

Dublinas – ypatingas miestas, pritraukiantis milijonus turistų iš viso pasaulio. Airijos sostinė yra tikras turistų rojus – nesibaigiančios pramogos, daugybė lankytinų vietų, istoriniai monumentai, įdomūs muziejai, galerijos, daugybė barų ir naktinių klubų, audringi vakarėliai ir įdomios miesto ekskursijos yra tik dalis to, kuo galėsite džiaugtis savo kelionės metu. Ką veikti Dubline tikrai ras visi! Nesvarbu koks jūsų amžius ar kokios kelionės norite – Dubline tikrai rasite ką veikti ir kur nueiti. Vienas populiariausių Dublino turistinių taškų yra Dublino zoologijos sodas. Turistai be galo mėgsta turus į Dublino zoologijos sodą!

Dublino zoologijos sodas yra vienas seniausių Europoje ir buvo įkurtas 1830 metais. Įkūrus zoologijos sodą, pirmieji sodo gyventojai buvo įvairiausi gyvūnai, į Dubliną atvežti iš Londono zoologijos sodo. Šiuo metu, Dublino zoologijos sodas yra vienas didžiausių visoje Europoje ir turistus vilioja įvairiausiomis pramogomis. Dublino zoologijos sode galėsite leistis į Nakuru safarį – šio įdomaus turo metu, sodo lankytojai keliauja dirbtiniais Afrikos takais, grožisi Afrikos gamta ir gyvūnais. Kačių mylėtojai galės pasidžiauti didžiuliu Kačių pasauliu. Vaikams itin patiks Miesto ūkis – čia galėsite susipažinti su įvairiais naminiais gyvūnais, juos paglostyti ir pamaitinti. Būtina užsukti į atšiaurųjį Arktikos kraštą – tai viena įdomiausių zoologijos sodo vietų.

Dublino zoologijos sodas ypatingai patiks keliautojams su vaikais! Vizitui zoologijos sode, turėtumėte paskirti visą dieną, kadangi sodas yra didžiulis ir jame tikrai yra ką pamatyti ir nuveikti. Įėjimas į zoologijos sodą yra mokamas, tačiau nekainuoja daug.

Gyvūnų mylėtojai tiesiog privalo apsilankyti Dublino zoologijos sode. Visi sodo gyventojai yra išgelbėti nuo skriaudikų ir blogų gyvenimo sąlygų. Turas po Dublino zoologijos muziejų tikrai patiks bet kokio amžiaus turistams!

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino