Dublino universitetas

Dublinas – vienas patraukliausių Europos miestų. Turistai į Dubliną keliauja, nes nori iš arčiau susipažinti su Airijos kultūra arba tiesiog pasinerti į miesto siūlomas pramogas. Dubline atsiveria nuostabus airių kultūros lopšys: mieste įsikūrę daugybė lankytinų vietų, muziejai, įstabi architektūra, istoriniai monumentai, galerijos ir daug kitų kultūros lokacijų. Kiti į Dubliną keliauja dėl puikių gyvenimo sąlygų. Treti renkasi siekti aukštojo išsilavinimo Airijos sostinėje. Universitetai Dubline yra vieni geriausių Europoje, taigi ne nuostabu, jog daugybė studentų iš visos Europos, renkasi studijas Airijos sostinėje.

Universitetai Dubline

Universitetai Dubline labiausiai vilioja abiturientus – mieste daugybė universitetų, kurie siūlo puikias bakalauro studijų programas. Dublino universitetai siūlo šimtus įvairiausių aukščiausio lygio studijų programų. Taip pat, į Dublino universitetus stoja ir žmonės, kurie nori baigti magistrantūros arba doktorantūros studijas. Dubline puikios galimybės siekti aukštojo išsilavinimo, o Dublino universitetai yra labai gerai vertinami visame pasaulyje.

Dublino universitetas yra dar žinomas, kaip Švenčiausios Trejybės kolegija. Šis universitetas yra seniausias ne tik Dubline, tačiau ir visoje Airijoje. Žymusis universitetas buvo įkurtas dar šešioliktame amžiuje – savo veiklą Dublino universitetas pradėjo 1592 metais. Studijas Dublino universitete renkasi tūkstančiai studentų iš Airijos ir visos likusios Europos. Seniausias Airijos universitetas siūlo daugybę studijų programų, kurios vilioja ne tik bakalauro studijų ieškančius studentus, tačiau taip pat ir būsimus magistrantus.

Dublino universitetas siūlo įvairias studijų programas. Pačios populiariausios yra slaugos, technologijų, verslo ir ekonomikos, socialinių mokslų bei humanitarinių mokslų programos.

Dublino Trinity College gali pasigirti ne tik puikiomis studijų programomis. Istorinis universitetas vilioja daugybę turistų, kadangi universiteto patalpos įsikūrusios įstabaus grožio istoriniuose pastatuose. Dublino universiteto biblioteka – viena seniausių ir pati didžiausia mokslinė biblioteka Airijoje.

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino