Dublino centras

Dublinas – liberalus ir modernus miestas, pilnas kultūrų įvairovės ir spalvingų tradicijų. Airijos sostinė yra tikras turistų rojus! Norėdami iš arti pažinti Airijos kultūrą, tiesiog privalote nukeliauti į Dubliną. Daugybę lankytinų miesto objektų, nepaliks nei vieno abejingo Dublino svečio. Daugybė pramogų, linksmybių ir vakarėlių – tikrai patiks jauniems keliautojams! Taip pat, visai ne paslaptis, kad į Dubliną emigravę daugybė gyventojų iš Lietuvos. Tai nutiko visai ne be priežasties – gyvenimas Dubline vilioja dėl didelės darbo rinkos ir labai gerų atlyginimų. Aukštas pragyvenimo lygis Dubline vilioja ne tik lietuvius, tačiau išeivius iš visos Europos.

Dublino miesto centras – nuostabaus grožio miesto rajonas. Dublino centre nuolat gausu ne tik vietinių gyventojų, tačiau ir turistų. Miesto centras niekada nerimsta! Turistai Dublino centrą mėgsta dėl daugybės priežasčių – šioje miesto dalyje įsikūrę daugiausiai lankytinų Dublino objektų, centriniame miesto rajone daugybė muziejų ir galerijų. Dublino centro architektūra tikrai įspūdinga – šioje miesto dalyje istoriniai architektūros palikimai yra praturtini modernių, tačiau skoningų pastatų ansamblių.

Dublino centre gausu barų, naktinių klubų ir įvairiausių pasilinksminimo vietų. Alaus kultūra Airijoje – labai svarbi ir išpuoselėta per šimtus metų. Nepraleiskite progos apsilankyti seniausiuose pasaulio baruose ir išragauti skirtingus tradicinius airiškus alaus skonius. Vakarėliai Dubline garsūs visame pasaulyje – airiai itin mėgsta linksmintis, o siautulingi dubliniečiai tikrai parodys, kaip gerai praleisti laiką.

Dublino centre yra įsikūrę daugybė apsipirkimo vietų. Didžiuliai prekybos centrai ir aibės parduotuvių tikrai užtikrins, kad rasite ne tik ką nusipirkti sau, bet ir daugybę suvenyrų, kuriuos galėsite parvežti savo namiškiams.

Dublino centras yra miesto širdis. Niekad nerimstanti miesto dalis, tai tarsi Dublino ašis ir siela – būtinai turite pamatyti šį įstabų Dublino rajoną.

Skrydžiai į Dubliną

Skrydžiai iš Dublino